Otvorena pozicija: Stariji voditelj projekta (m/ž)

Tražimo iskusnog Starijeg voditelja projekta koji bi se priključio našem PM timu!

O nama

Verso Altima Group poslovni je integrator međunarodno priznat u softverskom i mrežnom poslovanju, IoT-u i digitalnoj transformaciji. Dizajniramo, razvijamo, implementiramo, održavamo i upravljamo naprednim ICT rješenjima. Više od 170 korisnika, u 50 zemalja unaprijedilo je svoje poslovanje uz pomoć naših stručnjaka. Sa sjedištem u Hrvatskoj i poslovanjem u još pet zemalja, kontinuirano težimo poslovnoj izvrsnosti.

O poziciji

Tražimo iskusnog Starijeg voditelja projekta koji bi bio zadužen za upravljanje jednim ili više kompleksnijih projekata unutar ograničenja vremena, troškova, kvalitete i dogovorenog opsega u svrhu isporuke traženog produkta ili rješenja.

Što uključuje opis posla?

  • Cjelokupno usmjeravanje, koordinaciju, provedbu, izvršenje, kontrolu i završetak specifičnih projekata osiguravajući dosljednost sa strategijom, obvezama i ciljevima tvrtke
  • Definiranje projektnih zadataka i zahtjeva za resurse
  • Izrada detaljnih projektnih planova, planiranje vremenskog tijeka izvođenja projekta
  • Praćenje projektnih isporuka korištenjem odgovarajućih alata
  • Implementacija i upravljanje promjenama projekta i izvođenje intervencija u cilju
  • Ostvarenje projektnih ciljeva
  • Izvršavanje projektnih evaluacija i analize rezultata
  • Sudjelovanje u pretprodajnim aktivnostima i inicijalizaciji projekta

Što mi očekujemo od vas?

  • VSS (tehnički fakultet – magistri/inženjeri računarstva, telekomunikacija, informatike).
  • 7 godina radnog iskustva u IT području, poželjno telekom iskustvo, od toga 5 godina iskustva u upravljanju projektima
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Spremnost na putovanja u inozemstvo
  • Planske i organizacijske sposobnosti
  • Komunikacijske i pregovaračke vještine
  • Kreativan pristup rješavanju problema
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što vam daje prednost pred drugim kandidatima?

  • PMP certifikat

Što mi nudimo?

  • Stalno zaposlenje s probnim rokom od 6 mjeseci
  • Mogućnost vlastitog razvoja sudjelovanjem u zahtjevnim razvojnim projektima
  • Kontinuirano stručno usavršavanje
  • Mnoštvo različitih pogodnosti kao što su plaćeni godišnji sistematski liječnički pregled, dopunsko zdravstveno osiguranje, Multisport kartica, prigodni dar za dijete, popusti za razne usluge i dr.
  • Kolegice i kolege spremne uvijek pomoći, ali spremne i za društvene igre i zajedničke odlaske na Sljeme 😊

Ako se želiš priključiti našem timu stručnjaka, pošalji svoj životopis na:  ljudski.resursi@versoaltima.hr

Veselimo se vašoj prijavi! 😊

VERSO ALTIMA d.o.o.